Růženec se signály

"Modli se a pracuj" (sv. Benedikt)

Živý růženec za signály se modlíme už tři roky

Již třetím rokem funguje na signálech modlitba živého růžence. Všichni kdo se chtějí zapojit tak mohou učinit a napsat mi vzkaz. Ti kteří jsou zapojeni a chtějí přenechat své místo jiným ať se mi rovněž ozvou. Rozdělení desátků zůstane stejné jako v…

Úmysly na srpen 2011

Prosme Pána za účastníky SDM v Madridu Prosme Pána za ty, kteří jsou na dovolené, aby si odpočinuli. Prosme Pána za oběti masakru v Norsku.

Úmysly na červenec 2011

Prosme Pána za novou koordinátorku signálů. Prosme Pána za všechny, kteří si koupili část loga. Prosme Pána za organizátory světového dne mládeže.

Úmysly na červen 2011

Prosme Pána za děti, aby si mohly užít své dětství. Prosme Pána za účastníky světového dne mládeže. Prosme Pána za Svatého otce, který oslaví šedesát let od kněského svěcení.

Úmysly na květen 2011

Prosme Pána abychom dokázali nést velikonoční radost do celého světa. Prosme Pána za nemocné a osamělé. Prosme Pána za děti, které mají poprvé přijmout Eucharistii.

Úmysly na duben 2011

Prosme Pána za obyvatele Japonska, které postihly přírodní katastrofy. Prosme Pána za brzký konec války v Lybii. Prosme Pána, abychom se dokázali dobře připravit na Velikonoce.

Úmysly na březen 2011

Prosme Pána za mír v arabských zemích. Prosme Pána za setkání mládeže v Madridu. Prosme Pána, abychom se dobře připravili na Velikonoční svátky.

Úmysly na únor 2011

Prosme Pána za všechny, kteří připravují setkání mládeže v Madridu. Prosme Pána za anglikánská společenství, která se vracejí do lůna katolické církve, aby dokázali překonat všechny překážky, které stojí v cestě sjednocení. Prosme Pána za dobrý…

Úmysly na leden 2011

Prosme Pána za všechny pracovníky v sociálních službách. Prosme Pána za Světové dny mládeže, aby pomohly mladým přiblížit se ke Kristu. Prosme Pána, abychom dokázali vnést do života radost z narození Spasitele.

Úmysly na prosinec 2010

Prosme Pána abychom se dobře připravili na slavnost jeho narození. Prosme Pána, abychom si uvědomili důležitost odpuštění. Prosme Pána za mládež, aby si uvědomila že víra je dar.